Niech moc będzie z nami – odkryjmy ją wspólnie - zastanawiacie się o co tu chodzi?!

Dodane przez e-jaknowska - wt., 04/08/2020 - 17:15

Niech moc będzie z nami – odkryjmy ją wspólnie - zastanawiacie się o co tu chodzi?!

W czasie zamknięcia szkół, przedszkoli, żłobków czy zakładów pracy - mieliśmy wiele sygnałów na temat trudności z jakimi przyszło się mierzyć wielu z nas w czasie epidemii wirusa COVID-19. Ostatnie miesiące wiązały się z ogromnym obciążeniem psychicznym, którego skutki odczuwamy do dzisiaj. Wasze, Państwa historie zainspirowały nas do napisania projektu mającego na celu - wspólną - naukę radzenia sobie ze stresem. Porozmawiamy o sytuacjach wywołujących w nas lęk i o tym jak można zminimalizować jego negatywny wpływ na ciało i umysł, czyli cały organizm. Liczymy, że podzielicie się Państwo swoimi doświadczeniami i razem odkryjemy wewnętrzną siłę drzemiącą w każdym z nas. Oczywiście nie zabraknie ciekawostek z zakresu psychologii pozytywnej, z którą warto się zaprzyjaźnić!

Projekt realizowany jest od 12.07.2020r. do 31.08.2020 r.

Grupa docelowa: pełnoletni mieszkańcy Miasta Szczecin i powiatu polickiego.

Planowane działania:

  • webinaria z zakresu, m.in. radzenia sobie ze stresem, lękiem i kryzysem, pozytywnego myślenia oraz komunikacji interpersonalnej;
  • spotkania indywidualne i grupowe ze specjalistami, np. psychologiem i/lub doradcą zawodowym (prowadzone w formie zdalnej lub stacjonarnej, w zależności od możliwości i zapotrzebowania uczestników). Na miejscu zapewniamy środki ochrony osobistej.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu FB: https://www.facebook.com/fundacjakomes/ i udziału w projekcie. Osoby zainteresowane spotkaniem ze specjalistą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 575 730 550.

Niech moc będzie z nami!
Do zobaczenia!
Projekt dofinansowany z Programu Społecznik na lata 2019-2021 - Program Marszałkowski. #PomorzeZachodnie, #społecznik, #ProgramSpołecznik #KARRSA

Niech moc będzie z nami – odkryjmy ją wspólnie