Zapraszamy do udziału w konkursie "Inspirator Aktywności"

Dodane przez Anna Jakubowska - pon., 07/11/2022 - 20:37
ozdoba

Rusza "Inspirator Aktywności"! Pochwal się sukcesem projektu realizowanego w ramach Mikrodotacji!

Jesteś realizatorem projektu w ramach tegorocznej edycji Programu MIKRODOTACJE LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA FIO w WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM 2021-2023 ? Zapraszamy Cię do udziału w konkursie "Inspirator aktywności". Pochwal się swoim pomysłem i zachęć do działania mieszkańców województwa!

Konkurs ma na celu: uhonorowanie najlepszych inicjatyw dofinansowanych w ramach konkursu na mikrodotacje i  realizatorów, którzy poprzez swoje działania realizują cele programu NOWE FIO tj.

  • zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych województwa zachodniopomorskiego w życie publiczne przez poprawę samoorganizacji społecznej,
  • wzrost znaczenia sektora obywatelskiego w życiu publicznym oraz
  • wzmocnienie instytucjonalne sektora obywatelskiego w województwie zachodniopomorskim.

Formularze zgłoszeniowe przyjmowane są od 07.11.2022 r. do 21.11.2022r. Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie Konkursu.

Konkurs finansowany jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu NOWEFIO na lata 2021 – 2030.

 


Source URL: https://komes.org.pl/aktualnosc/mikrodotacje-lokalne-przedsiewziecia-fio-w-wojewodztwie-zachodniopomorskim-2021-2023/676