Festyn Radosnego Dziecka

 

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych KOMES jako opiekun 3-osobowej grupy nieformalnej* otrzymała dofinansowanie z Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na realizację projektu pod nazwą: "Festyn Radosnego Dziecka".

Okres realizacji projektu: 10.05-20.06.2016

W ramach projektu zorganizowany zostanie FESTYN RADOSNEGO DZIECKA w dniu 4 czerwca 2016 roku - dla dzieci i ich rodzin mieszkających w Szczecinie, w szczególności dzielnicy Turzyn.

Festyn zorganizowany będzie w ogrodach Parafii pw. św. Andrzeja Boboli przy ul. Pocztowej 22 w godz. 11-17.

WSTĘP WOLNY!

W tym dniu zapewnionych będzie wiele bezpłatnych atrakcji dla dzieci i ich rodziców, m.in.:

a) gry i zabawy – dzieci będą mogły radośnie spędzić czas wraz z rówieśnikami i z rodzicami. Atrakcje tu przewidziane to: zamek dmuchany, trampolina, malowanie twarzy, bańki mydlane, wspólne prace plastyczne pod okiem animatorów i wiele innych.

b) sportowe potyczki - dzieci jak i dorośli będą mogli wziąć udział w rozmaitych konkurencjach sprawnościowych, pokonać tor przeszkód, zagrać w szachy i ping ponga, czy wykonać serię ćwiczeń, a także podjąć wyzwanie w ramach konkurencji sportowych, np. rzucania piłką do celu lub siłowania się na rękę.

c) scena – to centralne miejsce imprezy, stąd puszczana będzie muzyka, zapowiadane będą konkursy, goście, osoby występujące, m.in.: zespoły, pokazy taneczne, konkursy dla dzieci, m.in. piosenki. Dzieci uczestniczące w konkursach otrzymają drobne upominki.

d) punkt gastronomiczny – uczestnicy festynu będą mogli się także posilić. Na „małych” i „dużych” gości czekać będzie mnóstwo przysmaków: kiełbaski z grilla z dodatkami, słodycze, napoje zimne i gorące, wata cukrowa bez ograniczeń.

Każde dziecko uczestniczące w festynie otrzyma upominek!

Serdecznie zapraszamy!

 

 

* Grupę nieformalną tworzą mieszkańcy Szczecina, którzy są bardzo zaangażowani są społecznie w działania na rzecz m.in. rodzin i dzieci, szczególnie tych mieszkających w dzielnicy Turzyn.